
🔋Дегідратор професійний з нержавіючої сталі Tekhniko DH-08H-SS на 8 лотків, 800 Вт — це високопродуктивна сушарка нового покоління для приготування натуральних снеків, сушіння фруктів, овочів, м’яса, грибів та зелені в домашніх і професійних умовах.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿 Хочете зберігати смак і користь на цілий рік?
🟢🛒 Замовляйте зараз — готуйте корисне з комфортом!
🔹Модель: DH-08H-SS
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Максимальна потужність: 800 Вт
🔹Номінальна потужність: 640 Вт
🔹Кількість лотків: 8 шт
🔹Висота між лотками: 38 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~0,5-0,8 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~6,5 кг
🔹Розмір лотка: 30 x 28 см
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температурний діапазон: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 45-50 дБ
🔹Розмір: 34,5 x 39,5 x 42,7 см
🔹Вага: 9,7 кг
🔹Габарити упаковки: 41,5 x 47,5 x 50 см
🔹Вага з упаковкою: 12,5 кг
🔹Гарантія: 12 міс

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
🛑Прозоре загартоване скло: Зручно для спостереження за процесом сушіння.
🛠️Простота експлуатації: Точне цифрове управління і низький рівень пошкодження деталей.
⚙️Світлодіодний дисплей: Легкість управління і контролю.
🚀Двошаровий корпус з нержавіючої сталі: Міцність і довговічність.
🔋Внутрішнє світлодіодне підсвічування: Зручність спостереження за процесом сушіння.
💪Оцинкований піддон для крихт і води: Зручність у догляді.
🛞Магнітний замок дверцят: Надійна фіксація і легкий доступ.
✔️Алюмінієва ручка: Елегантність і зручність.

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-08H-SS
✔️8 лотків із нержавіючої сталі
✔️2 силіконових килимка для пастили Tekhniko ChefMat CM-350
✔️2 силіконових тримачі-прихватки Tekhniko HotHand HH-200
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 8 шт. |
| Висота секцій | 38 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 427 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Вага | 9.7 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Термостат | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
- Ціна: 8 490 ₴






