
Електросушарка Tekhniko DH-06H-BK для овочів, фруктів і м’яса/Дегідратор з LED-дисплеєм і 6 лотками, 500 Вт
7 500 ₴
- В наявності
- Код: DH-06H-BK

🔋Дегідратор з LED дисплеєм Tekhniko DH-06H-BK на 6 лотків, 500 Вт — це сучасна, компактна та енергоефективна сушарка для фруктів, овочів, м’яса, грибів, зелені та домашніх снеків, оснащена зручним LED-дисплеєм та 6 знімними лотками.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿 Створюйте корисні снеки вдома — легко та зручно з дегідратором Tekhniko DH-06H-BK!
🟢 Ідеальне рішення для здорової родини — оберіть якість!
🔹Модель: DH-06H-BK
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Потужність: 500 Вт (max)
🔹Номінальна потужність: 400 Вт
🔹Кількість лотків: 6 шт
🔹Висота між лотками: 35 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лоток: ~0,5-0,8 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~5 кг
🔹Розмір лотка: 30 x 28 см
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температурний діапазон: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 45-50 дБ
🔹Розмір: Ш 34,5 x Г 39,5 x В 28,5 см
🔹Вага: 8,0 кг
🔹Габарити упаковки: Ш 39 x Г 45 x В 33 см
🔹Вага в упаковці: 8,8 кг
🔹Гарантія: 12 міс

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
🛑Двошаровий корпус з нержавіючої сталі: Забезпечує довговічність і сучасний зовнішній вигляд.
🛠️Лотки з нержавіючої сталі SUS304: Висока міцність і безпека для продуктів.
⚙️Корпус з нержавіючої сталі SUS201: Забезпечує додатковий захист і довговічність.
🚀Велика ємність: 6 лотків вміщують до 5 кг свіжих продуктів.
🔋Висока ефективність: Один двигун і система сушіння з лопатевим вентилятором забезпечують найкращий ефект.
💪Прозоре загартоване скло: Зручно для спостереження за процесом сушіння.
🛞Багатофункціональність: Підходить для сушіння фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів і закусок.
✔️Простота експлуатації: Точне цифрове управління і низький рівень пошкодження деталей.

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-06H-BK
✔️6 лотків із нержавіючої сталі
✔️2 килимки силіконових для пастили Tekhniko ChefMat CM-350
✔️2 силіконових тримачі-прихватки Tekhniko HotHand HH-200
✔️Килимок дрібносітчастий Tekhniko Fine Mesh Sheet FMS-220
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Висота секцій | 35 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 7 500 ₴






