
Надійний дегідратор Tekhniko DH-06D-SS на 6 лотків з LED дисплеєм (700 Вт)
7 400 ₴
- В наявності
- Код: DH-06D-SS

🔋Tekhniko DH-06D-SS - відмінне рішення для вас! Цей дегідратор забезпечує високу ефективність і збереження всіх корисних властивостей продуктів.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿Tekhniko DH-06D-SS допоможе вам сушити натурально, швидко й ефективно.
🟢 Ідеальне рішення для здорової родини — оберіть якість!
🔹Потужність: 700 Вт (max), номінальна - 450 Вт
🔹Кількість лотків: 6 шт
🔹Висота між лотками: 35 мм
🔹Ємність сирих продуктів: 0,5-0,8 кг на лоток, загальна ємність ~5 кг
🔹Матеріал: Корпус із нержавіючої сталі SUS201, лотки з нержавіючої сталі SUS304
🔹Розмір: Ш 34 см x Г 45 см x В 31,8 см
🔹Вага: 9.5 кг (з упаковкою 10.5 кг)
🔹Температурний діапазон: 30-85°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 45-50 дБ
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
💪LED дисплей: Зручне цифрове управління.
🛞Двошаровий корпус: З нержавіючої сталі для надійності та довговічності.
🔋Внутрішнє підсвічування: Світлодіодне, для зручності спостереження за процесом.
🚀Оцинкований піддон: Для збору крихт і води.
⚙️Магнітний замок дверцят: Забезпечує герметичність.
🛠️Прозоре загартоване скло: дає змогу контролювати процес сушіння.
🛑Система сушіння: 1 двигун і лопатевий вентилятор для рівномірного сушіння.

📦Комплектація:
✔️6 лотків із нержавіючої сталі
✔️2 силіконових килимка для пастили Tekhniko ChefMat CM-350
✔️2 дрібносітчастих килимка Tekhniko Fine Mesh Sheet FMS-220
✔️2 силіконових тримачі-прихватки Tekhniko HotHand HH-200
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон (гарантія 12 місяців)

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 6 шт. |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 318 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Функція автовимкнення | Да |
| Термостат | Да |
| Плавне регулювання температури | Да |
- Ціна: 7 400 ₴






