
Сучасний дегідратор Tekhniko DH-06A-BK на 6 лотков / Компактний сушильний апарат з LED дисплеєм (700 Вт)
7 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: DH-06A-BK

🔋Tekhniko DH-06A-BK - відмінне рішення для вас! Цей дегідратор забезпечує високу ефективність і збереження всіх корисних властивостей продуктів.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿Tekhniko DH-06A-BK допоможе вам сушити натурально, швидко й ефективно.
🟢 Ідеальне рішення для здорової родини — оберіть якість!
🔹Потужність: 700 Вт (max), номінальна - 450 Вт
🔹Кількість лотків: 6 шт
🔹Висота між лотками: 35 мм
🔹Ємність сирих продуктів: 0,5-0,8 кг на лоток, загальна ємність ~5 кг
🔹Матеріал: Корпус із нержавіючої сталі SUS201, лотки з нержавіючої сталі SUS304
🔹Розмір: Ш 34 см x Г 45 см x В 31,8 см
🔹Вага: 9.5 кг (з упаковкою 10.5 кг)
🔹Температурний діапазон: 30-85°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 45-50 дБ
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
💪LED дисплей: Зручне цифрове управління.
🔋Двошаровий корпус: З нержавіючої сталі для надійності та довговічності.
🚀Внутрішнє підсвічування: Світлодіодне, для зручності спостереження за процесом.
⚙️Оцинкований піддон: Для збору крихт і води.
🛠️Магнітний замок дверцят: Забезпечує герметичність.
🛑Система сушіння: 1 двигун і лопатевий вентилятор для рівномірного сушіння.
🔌Прозоре загартоване скло: дає змогу контролювати процес сушіння.

📦Комплектація:
✔️6 лотків із нержавіючої сталі
✔️2 силіконових килимка для пастили Tekhniko ChefMat CM-350
✔️2 дрібносітчастих килимка Tekhniko Fine Mesh Sheet FMS-220
✔️2 силіконових тримачі-прихватки Tekhniko HotHand HH-200
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон (гарантія 12 місяців)

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Висота секцій | 35 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 7 400 ₴



