
Коптильня електрична Drevos "БІГ 2.0" для холодного та гарячого копчення
33 000 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "БИГ 2.0"
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня електрична для малого бізнесу Drevos "БІГ 2.0"

"БІГ 2.0" - це чудовий вибір для підприємців, які бажають здійснювати копчення продуктів у рамках свого малого бізнесу.
Ця коптильня спроектована з урахуванням потреб малого підприємства, забезпечуючи можливість гарячого і холодного копчення різних продуктів.

Коптильня оснащена всіма необхідними функціями для копчення різних видів їжі, а її компактні розміри та зручна конструкція роблять її оптимальним вибором для малого бізнесу у сфері кулінарії.
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 83х90х163
- Внутрішні розміри: 60х61х113
- Ви зможете закоптити за 1 раз: 50-60 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Товщина стінки: 7,5 см
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 2 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація
- перекладини 8 шт
- гачки 25 шт
- рівень 2 шт
- злив 1 шт
- димогенератор 1 шт
- компресор 1 шт
- інструкція з експлуатації 1 шт
- гарантійний талон 1 рік
- тріска 3 уп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 50-70 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина матеріалу | 75 мм |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 25 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 830 мм |
| Ширина коптильні | 900 мм |
| Висота коптильні | 1630 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 000 ₴






