
Коптильня електрична Drevos "БІГ PRO NEW" для холодного і гарячого копчення
54 600 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "БИГ PRO NEW"
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня електрична для малого бізнесу Drevos "БІГ PRO NEW"

"БІГ Pro New" - це оптимальне рішення для малих підприємств у сфері обробки продуктів методом гарячого та холодного копчення.
Ця коптильня являє собою надійне та ефективне обладнання, розроблене спеціально для потреб малого бізнесу.

Ця коптильня призначена для різноманітних видів копчення, забезпечуючи якісну обробку найрізноманітніших видів продуктів
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- холодне копчення
- гаряче копчення
- просушування продуктів у камері
- режим обсмажування
- можливість коптити за мінусових температур
- можливість підключити парогенератор
- можливість одягнути гофру на димохід і коптити в приміщенні
- можливість встановити щуп для продуктів
- можливість мити камеру напором води
- можливість регулювати полиці за висотою
- Рівномірний розподіл температури і диму в камері
- ПОД - регулювання температури, немає інертності при нагріванні камери
- Модульний димогенератор дає холодний і очищений дим.
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 97x87x180 см.
- Внутрішні розміри: 60x61x125 см.
- Зможете закоптити за 1 раз: 50-60 кг.
- Виготовлено з: липа, нержавіюча сталь
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 2 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація
- Покращений модульний блок управління (знімний) з ключем
- Поличка зверху
- Авторські навіси та засувки
- Камера з нержавіючої сталі всередині
- Накладні двері
- Трикутні поперечини 6 шт
- Гачки 15 шт
- Регульовані полиці за висотою 2 ряди
- Конвектор 1 шт
- Вентилятор просушування із зовнішнім шибером 1 шт
- Злив для миття камери під кутом 1 шт
- модульний димогенератор з охолоджувачем і фільтром 1 шт
- нагнітач повітря равлик для димогенератора з можливістю працювати від павербанка 1 шт.
- регульований димохід з виходом під гофр
- експлуатації 1 шт
- Гарантійний талон 1 шт
- Тріска 3 уп
- (парогенератор на фото, в комплектацію не входить)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 50-70 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 970 мм |
| Ширина коптильні | 870 мм |
| Висота коптильні | 1800 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 600 ₴











