
Коптильня електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА PRO NEW"
39 000 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "СІМЕЙНА PRO NE
Відправка з 06 квітня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА PRO NEW"

Коптильня "Сімейна Pro New" - це чудове рішення для малого бізнесу у сфері кулінарії.
Ця коптильня призначена для створення смачних і ароматних страв з використанням методів гарячого і холодного копчення.

Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- холодне копчення
- гаряче копчення
- просушування продуктів у камері
- режим обсмажування
- можливість коптити за мінусових температур
- можливість підключити парогенератор
- можливість одягнути гофру на димохід і коптити в приміщенні
- можливість встановити щуп для продуктів
- можливість мити камеру напором води
- можливість регулювати полиці за висотою
- Рівномірний розподіл температури і диму в камері
- ПОД - регулювання температури, немає інертності при нагріванні камери
- Модульний димогенератор дає холодний і очищений дим.
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 70х51х145 см
- Внутрішні розміри: 32х31х90 см
- Зможете закоптити за 1 раз: 10-15 кг.
- Виготовлено з: липа, нержавіюча сталь
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 1.5 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація
- Покращений модульний блок управління (знімний) з ключем
- Поличка зверху
- Авторські навіси та засувки
- Камера з нержавіючої сталі всередині
- Накладні двері
- Трикутні поперечини 6 шт
- Гачки 15 шт
- Регульовані полиці за висотою 2 ряди
- Конвектор 1 шт
- Вентилятор просушування із зовнішнім шибером 1 шт
- Злив для миття камери під кутом 1 шт
- модульний димогенератор з охолоджувачем і фільтром 1 шт
- нагнітач повітря равлик для димогенератора з можливістю працювати від павербанка 1 шт.
- регульований димохід з виходом під гофр
- експлуатації 1 шт
- Гарантійний талон 1 шт
- Тріска 3 уп
- (парогенератор на фото, в комплектацію не входить)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 700 мм |
| Ширина коптильні | 510 мм |
| Висота коптильні | 1450 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 000 ₴








