
Коптильня дерев'яна електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "КЛАСІК 2.0"
23 000 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "КЛАССИК 2.0"
Відправка з 06 квітня 2026Коптильня дерев'яна електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "КЛАСІК 2.0"

Дерев'яна коптильня "Класик 2.0" - це чудове рішення для гарячого та холодного копчення. Цей прилад дає змогу створювати приємні аромати та смаки ваших продуктів.
"Класик 2.0" має високу місткість, забезпечуючи можливість копчення різноманітних продуктів одночасно.
Внутрішні розміри коптильні становлять 40х41х111 даючи змогу зручно розміщувати продукти всередині камери.

Виготовлена з деревини, коптильня "Класик 2.0" гарантує довговічність і збереження смакових якостей страв, які готуються. Облицьована нержавіючою сталлю всередині камери, що робить процес чищення простим і зручним.
Ця коптильня підходить як для гарячого, так і для холодного копчення різних видів м'яса, риби та овочів, даючи вам змогу насолоджуватися ароматами та смаком саморобних делікатесів.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 66х67х160
- Внутрішні розміри: 40х41х111
- Ви зможете закоптити за 1 раз: 20-25 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Товщина стінки: 7,5 см
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 1,5 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- перекладини 6 шт
- гачки 20 шт
- рівень 2 шт
- злив 1 шт
- димогенератор 1 шт
- компресор 1 шт
- інструкція з експлуатації 1 шт
- гарантійний талон 1 рік
- тріска 3 уп
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 15-25 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 20 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 660 мм |
| Ширина коптильні | 670 мм |
| Висота коптильні | 1600 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 1110 мм |
- Ціна: 23 000 ₴






