
Електрична коптильня на 8-10 кг холодного і гарячого копчення, конвекція, парогенератор
21 950 ₴
- Під замовлення
- Код: 654756
Відправка з 21 квітня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня із завантаженням до 10 кг із функцією просмажки, просушки, копчення та варіння.

Наша коптильня забезпечує рівномірний розподіл тепла та диму, щоб ви могли досягти чудового результату в кожній приготованій страві.
Створюйте смачні делікатеси зберігаючи їхній натуральний смак і аромат або просто насолоджуйтеся процесом приготування свіжих продуктів у домашніх умовах.
Особливості та характеристики:
- Розміри всередині - 32×35×58 см.
- Розміри зовні - 37×41×65 см + висота труби 7см.
- Матеріал обшивки - харчова нержавіюча сталь AISI304 товщиною 0.5 мм.
- Матеріал рами - харчова нержавіюча сталь марки AISI304, профіль 25×25
- Утеплювач - мін-вата на фользі.
- Країна виробник: Україна
- Джерело диму: Тирса, Тріска
- Джерело тепла: Електромережа
- Конструкція: Цільна
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Стан: Новий
- Тип коптильні: Електрична
- Тип копчення: Гаряче і холодне

Димогенератор - харчова нержавіюча сталь товщиною 2 мм. Діаметр 76 мм, висота 200 мм. Підключення димогенератора - різьблення 3/4 дюйма.
На кожній полиці по 2 ряди, відстань між рядами 13 см. Відстань між полицями 27 см.
Кількість і конфігурація полиць може бути змінена під час замовлення.

У комплекті:
- Лоток для збору жиру
- Полиці 2 шт.
- Вентилятор конвекції
- Тен - 1.5 кВт
- Терморегулятор ЦТР-2Т
- Парогенератор
- Димогенератор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 600 мм |
| Довжина коптильні | 370 мм |
| Ширина коптильні | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 950 ₴











