
Електрична коптильня на 30 кг 4 в 1 холодного і гарячого копчення, парогенератор
33 500 ₴
- В наявності
- Код: 432432
Коптильня із завантаженням до 30 кг із функцією просмажки, просушки, копчення та варіння.

Наша коптильня забезпечує рівномірний розподіл тепла та диму, щоб ви могли досягти чудового результату в кожній приготованій страві.
Створюйте смачні делікатеси зберігаючи їхній натуральний смак і аромат або просто насолоджуйтеся процесом приготування свіжих продуктів у домашніх умовах.
Особливості та характеристики:
- Розміри всередині - 45×47×95 см
- Розміри зовні - 50×54×102 см + висота труби 7см.
- Матеріал обшивки- харчова нержавіюча сталь AISI304 товщиною 0.5 мм
- Матеріал рами - харчова нержавіюча сталь марки AISI304, профіль 25×25
- Утеплювач - мінвата на фользі.

Димогенератор - харчова нержавіюча сталь товщиною 2 мм. Діаметр 76 мм, висота 240 мм.
Охолоджувач диму - діаметр 76 мм, висота 200 мм. Охолоджувач зроблений за принципом дистилятора, через охолоджувач проходить труба 3/4, навколо нього водяна сорочка. Може бути під проточну воду або не під проточну воду.
Ефективність такого охолоджувача дуже висока, дим чистий, холодний, відсутня волога. Підключення димогенератора - різьблення 3/4 дюйма.
На кожній полиці по 3 ряди, відстань між рядами 13 см. Відстань між полицями 30 см.
Кількість і конфігурація полиць може бути змінена під час замовлення.

У комплекті:
- Лоток для збору жиру
- Полиці 3 шт.
- Вентилятор конвекції
- Тен - 2.0 кВт
- Вентилятор просушування
- Терморегулятор ЦТР-2Т
- Парогенератор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Кількість рівнів коптильні | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | 25-35 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 1050 мм |
| Довжина коптильні | 500 мм |
| Ширина коптильні | 530 мм |
- Ціна: 33 500 ₴











