
Татарський чавунний казан з кришкою і дужкою на 12 літрів
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 2123-12

🔋Чавунний туристичний казан виготовлений із литого чавуну забезпечує максимальний комфорт і зручність при приготуванні смажених і тушкованих страв.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🛒 Купити татарський чавунний казан з кришкою і дужкою на 6 літрів — це означає подарувати собі можливість готувати по-справжньому смачні, ароматні страви з душею та традицією, як у найкращих кулінарних майстрів Сходу.
👉 Замов зараз і перетвори кожну страву на кулінарний шедевр!
🔹 Матеріал: Чавун
🔹 Об'єм: 6 л
🔹 Габаритні розміри:
- Діаметр: 323 мм
- Вага: 7.2 кг
- Об'єм: 6 л
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Глибина: 129 мм

⚡ Чому варто придбати саме цей котел?
✔Теплоємність: Чавун чудово зберігає і рівномірно розподіляє тепло, що дозволяє готувати їжу на невисоких температурах, що зберігає смаки і соки.
✔Тривалість: Чавунні вироби дуже міцні і можуть служити десятиліттями, якщо правильно доглядати.
✔Антипригарні властивості: З часом чавун набуває природного антипригарного покриття, що полегшує процес приготування їжі та миття.
✔Глибокі стінки та кругла форма: Це дозволяє приготувати більші порції, наприклад, для сім'ї або компанії.
✔Кришка з дужкою: Дужка на кришці забезпечує зручність при транспортуванні або відкритті казана. Крім того, кришка допомагає зберігати вологу і аромати під час приготування страв.
✔Рівномірний прогрів: Чавун забезпечує рівномірне прогрівання всієї поверхні, що дозволяє уникнути пригорання їжі.

📌Комплектація:
✅казан
✅чавунна кришка

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
✅ Гарантія 24 місяців – ви захищені від ризиків!
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.2 кг |
| Діаметр | 323 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Немає |
- Ціна: 2 490 ₴








