
Буржуйка піч опалювально-варильна Троян на дровах, до 30 м ²
5 135 ₴
- В наявності
- Код: ПК593403
Буржуйка "Троян" – ідеальне рішення для обігріву та приготування їжі!

Буржуйка "Троян" створена для ефективного обігріву приміщень площею до 30 м². Завдяки продуманій конструкції, верхня частина печі може використовуватися як варильна поверхня. Вона нагрівається настільки, що дозволяє вам легко кип'ятити воду або готувати їжу прямо на ній.

Основні характеристики:
- Матеріал печі: чорна сталь товщиною 3 мм
- Шибер на трубі для димоходу з дерев'яною ручкою для регулювання тяги
- Знімні ніжки з різьбовим з'єднанням для зручного транспортування і зберігання
- Дві полички-іскрогасники всередині печі для затримки тепла та безпечного використання

Розміри:
- Глибина: 50 см
- Ширина: 25 см
- Висота без ніжок і труби: 49 см
- Висота ніжок: 15 см
- Вага: 38 кг
Особливості буржуйок "Троян": Всі печі оснащені міцними колосниками з арматури (10 мм) і внутрішніми поличками для рівномірного розподілу тепла та уникнення іскор. Знімні ніжки дозволяють зручно перевозити піч у разі необхідності. Завдяки плазмовому різанню ЧПУ, всі елементи ідеально підігнані і мають рівні розміри.
Піч пофарбована термостійкою чорною фарбою, що захищає її від високих температур і подовжує термін служби.
Додатково: можлива комплектація пічки нержавіючими трубами для димоходу завдовжки 0,5 м або 1 м. Труби довжиною 0,5 м поміщаються всередину пічки, що значно полегшує транспортування.
Оплата:
- Післяплата
- Промоплата
- Оплата частинами
- Оплата на реквізити ФОП
Доставка:
- Нова пошта
- Самовивіз
По будь-яким питанням проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
Як ми працюємо?
1. Оформлення замовлення.
2. Підтвердження замовлення.
3. Доставка.
4. Отримання замовлення.
5. Залишаєтеся задоволені.
Для замовлення зв'яжіться з нами за номером +380 (99) 260-88-76
По будь-яким питанням проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 38 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Ні |
| Матеріал | Чорна сталь |
- Ціна: 5 135 ₴



