
Професійний дегідратор-сушарка Tekhniko DH-24H-SS із нержавіючої сталі на 24 лотки / 2000Вт
23 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: DH-24H-SS

🔋Комерційний дегідратор Tekhniko DH-24H-SS потужністю 2000 Вт – це високопродуктивний пристрій для сушіння продуктів у великих обсягах. Оснащений 24 лотками, кожен з яких має розмір 40x38 см, дегідрат дозволяє ефективно сушити різні продукти, такі як фрукти, овочі, м'ясо, риба, злаки та трави. Висота між лотками становить 35 мм, що забезпечує достатній простір для циркуляції повітря та рівномірного висушування.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

💼 Працюєте з великими обʼємами продукції?
🚀 Обирайте Tekhniko DH-24H-SS — професійний дегідратор із 24 лотками, 2000 Вт потужності та корпусом із нержавіючої сталі для інтенсивного щоденного використання!
🔹Модель: DH-24H-SS
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Потужність: 2000 Вт (max)
🔹Номінальна потужність: 1500 Вт
🔹Кількість лотків: 24 шт
🔹Розмір лотка: 40*38 см
🔹Висота між лотками: 28 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~ 36 кг
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температура: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 50-55 дБ
🔹Розмір: Ш 46,5*Г 57,0* В 82,0 см (без коліс)
🔹Вага: 30,5 кг
🔹Габарити упаковки: Ш 52,5*Г 62,5* В 87,5 см
🔹Вага з упаковкою: 32,5 кг
🔹Гарантія: 12 міс.

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
🚀24 лотків великої ємності, вміщує до 36 кг свіжих продуктів.
💪3 двигуни + 3 системи сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
⚡Горизонтальне рівномірне сушіння
🧼Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 28 мм.
✅Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
🧲Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
🔒Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей.
🛑Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-24H
✔️24 лотків із нержавіючої сталі
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (укр.мова)
✔️Інструкція (укр.мова)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 24 шт. |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 28 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 30.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Термостат | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Кількість температурних режимів | 13 |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
- Ціна: 23 200 ₴






