
Потужний дегідратор-сушарка Tekhniko DH-12H-SS із нержавіючої сталі на 12 лотків / 1200Вт
14 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DH-12H-SS

🔋Професійний дегідратор Tekhniko DH-12H-SS потужністю 1200 Вт - це високоефективний пристрій для сушіння продуктів, виготовлений з міцної нержавіючої сталі. Оснащений 12 просторими лотками, цей дегідратор дозволяє одночасно обробляти великі обсяги продуктів, таких як фрукти, овочі, м'ясо, гриби та зелень. Лотки забезпечують рівномірну циркуляцію повітря, гарантуючи якісне сушіння без втрати поживних речовин.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

💼 Потрібна потужна сушарка для стабільної роботи?
🔧Обирайте Tekhniko DH-12H-SS — професійний дегідратор із 12 лотками, 1200 Вт потужності та корпусом із нержавіючої сталі для тривалого та якісного сушіння!
🔹Модель: DH-12H-SS
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Потужність: 1200 Вт (max)
🔹Номінальна потужність: 900 Вт
🔹Кількість лотків: 12 шт
🔹Розмір лотка: 40*38 см
🔹Висота між лотками: 35 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~ 18 кг
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температура: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 50-55 дБ
🔹Розмір: Ш 46,5*Г 57,0* В 54,8 см
🔹Вага: 20,0 кг
🔹Габарити упаковки: Ш 52,5*Г 62,5*60,5 см
🔹Вага з упаковкою: 22,5 кг
🔹Гарантія: 12 міс.
🔹Область застосування:
- Для сушіння овочів,
- Для сушіння фруктів,
- Для сушіння м'яса,
- Для сушіння риби,
- Для сушіння зелені,
- Для сушіння грибів,
- Для сушіння ягід,
- Для сушіння дріжджів,
- Для сушіння круп,
- Для сушіння макаронів,
- Для сушіння та смаження горіхів,
- Для сушіння насіння,
- Для сушіння кукурудзяних зерен,
- Для сушіння попкорну,
- Для сушіння каш,
- Для сушіння пюре,
- Для сушіння м'ясних виробів,
- Для сушіння рибних виробів,
- Для сушіння харчових напівфабрикатів,
- Для кисломолочних продуктів,
- Для сушіння кондитерських виробів,
- Для сушіння висівок

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
💪12 лотків великої ємності, вміщує 18 кг свіжих продуктів.
🚀1 двигун + 1 система сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
⚡Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 350 мм.
🧼Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
✅Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
🧲Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей.
🔒Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-12H
✔️12 лотків з нержавіючої сталі
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (укр.мова)
✔️Інструкція (укр.мова)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Кількість секцій | 12 |
| Висота секцій | 30 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна робоча температура: | 90 |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Режим роботи | Циклічний |
| Керування | Автоматичне |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний час сушіння | 30 хв. |
| Максимальний час сушіння | 1440 хв. |
| Максимальне завантаження | 15 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 548 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 14 000 ₴









