
Портативна електростанція Jackery Explorer 1000 Pro, 1000 Вт, 1002 Вт.год, зі швидкою зарядкою
23 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13295
Портативна електростанція Jackery Explorer 1000 Pro
![]()
Jackery Explorer 1000 Pro (1000 Вт, 1002 Вт·ч) – це універсальна портативна електростанція, призначена для кемпінгу, подорожей, роботи на віддалених об'єктах та резервного живлення будинку. Вона поєднує в собі високу потужність, велику ємність та зручні функції, такі як швидка зарядка та продуманий дизайн.
Швидкий заряд
Зарядіть станцію всього за 1,8 години від мережевої розетки або чотирьох сонячних панелей SolarSaga 200 Вт. Сумісність з усіма сонячними панелями Jackery робить цю станцію ідеальною для кемпінгу та ситуацій з відключенням світла.

Висока продуктивність
З ємністю 1002 Вт*год і вихідною потужністю 1000 Вт (пікова потужність 2000 Вт), Jackery Explorer 1000 Pro забезпечить енергією всі ваші пристрої, від смартфонів і планшетів до ноутбуків і невеликих електроприладів.
Компактність і портативність
Завдяки вазі менше 11,5 кг і складаній ручці, Explorer 1000 Pro легко транспортувати і зберігати.
Тиха робота
Рівень шуму всього 46 дБ забезпечує комфортне використання станції навіть у тихих місцях, як-от кемпінги та домашня обстановка.

Інноваційний екран
Екран відображає 18 режимів роботи, даючи змогу завжди бути в курсі поточного стану пристрою та рівня заряду.
Надійність і довговічність
Інвертор із чистою синусоїдальною хвилею забезпечує стабільне та безпечне живлення для ваших пристроїв, що відповідає міжнародним стандартам. BMS і вогнетривкі матеріали гарантують тривалий термін служби та безпеку.
Світлодіодний ліхтар
Вбудований ліхтар із різними режимами роботи задовольнить усі ваші потреби в освітленні, чи то на природі, чи то в умовах вимкнення світла.

Подвійна швидка зарядка 100 Вт PD
З двома портами USB-C і двома 100 Вт PD портами, ви можете швидко й ефективно заряджати всі ваші основні пристрої, включно зі смартфонами, планшетами, ноутбуками та дронамі. Explorer 1000 Pro підтримує заряджання декількох пристроїв одночасно, включно з 2 розетками змінного струму на 1000 Вт, 2 портами USB-A, 2 портами USB-C і автомобільною розеткою постійного струму.
Основні характеристики:
- Ємність: 1002 Вт*год (43,2 В, 23,2 Ач)
- Хімічний склад елементів: Літій-іонна батарея NMC
- Циклічний ресурс: ≥ 1000 циклів до 80%+ ємності
- Система керування: BMS, захист від перевантаження за напругою, захист від короткого замикання
- Розетка змінного струму: 230В, 1000Вт (пікова потужність 2000Вт)
- Порт USB-A: 5В, 2,4А
- Quick Charge 3.0: 5-6В, 3A / 6-9В, 2A / 9-12В, 1.5A
- Порт USB-C: 100Вт макс, 5В, 3А / 9В, 3А / 12В, 3А / 15В, 3А / 20В, 5А
- Автомобільна розетка: 12В, 10А
- Вхід постійного струму: 12-17,5В, 8А (до 16А макс), 17,5-60В, 11А (до 22А / 800Вт макс)
- Час перезаряджання:
- Адаптер змінного струму: 1,8 години
- Автомобільний адаптер 12 В: 4,4 години
- 4x SolarSaga 200W Solar Panel: 1,8 години
- 2x SolarSaga 80W Solar Panel: 9 годин
- Вага: 11,5 кг
- Розміри: 340 x 262 x 255 мм
- Гарантія: 24 місяці
Оплата:
- Післяплата
- Промоплата
- Оплата частинами
- Оплата на реквізити ФОП
Доставка:
- Нова пошта
- Самовивіз
По будь-яким питанням проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
Як ми працюємо?
1. Оформлення замовлення.
2. Підтвердження замовлення.
3. Доставка.
4. Отримання замовлення.
5. Залишаєтеся задоволені.
Для замовлення зв'яжіться з нами за номером +380 (99) 260-88-76
По будь-яким питанням проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 23200 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | Wireless Charger, Type-C, DC, USB, USB Type-A, Розетка AC 220В, Lighting |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 220 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 11500 кг |
| Тип акумулятора | NCM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидке заряджання, Протиударний корпус, Дисплей |
| Колір | Чорний |
| Набір перехідників | Да |
- Ціна: 23 900 ₴









