
Мангал-барбекю з бічною полицею та дровницейна 15 шампурів, товщина сталі 4 мм
10 050 ₴
- В наявності
- Код: MBD15-4

🔋Мангал-барбекю 2-в-1 – це потужний, місткий та функціональний пристрій, який поєднує традиційний мангал і барбекю, забезпечуючи комфортне приготування улюблених страв на відкритому вогні.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🛒 Обирайте мангал-барбекю з бічною полицею та дровницею та насолоджуйтеся приготуванням ароматного шашлику й барбекю у колі друзів і рідних з комфортом та стилем! 🍖🔥
🔹 Покриття корпусу: термостійка емаль
🔹 Місткість шампурів: 15 шт
🔹 Габаритні розміри:
- Вага: 49кг
- Висота: 1065мм
- Ширина: 365 мм
- Довжина: 1515 мм

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Якість матеріалів: Виготовлений із застосуванням технології лазерного різання із сертифікованої сталі.
✔Безпека та екологічність: Використовуються тільки нетоксичні матеріали.
✔Стійка жаровня: Жаровня мангала завтовшки 4 мм захищена чорною термостійкою емаллю, що витримує температури до 800°C.
✔Міцність конструкції: Зварні посилення з труб розміром 15х15 мм не тільки підвищують жорсткість і стійкість конструкції, а й надають їй естетично привабливого вигляду.
✔Ефективне управління теплом: Система управління теплом дає змогу досягти якісного приготування кожного шматочка м'яса або овочів.

📌Комплектація:
✅ жаровня
✅ дровниця
✅ бічна поличка - 1шт
✅ металева решітка гриль - 1 шт
✅ перегородка для жаровні - 1шт

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1515 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 49 кг |
- Ціна: 10 050 ₴









