
Мангал-барбекю з висувною бічною полицею та дровницею на 12 шампурів, товщина сталі 4 мм
8 130 ₴
- В наявності
- Код: MBD12-4

🔋Мангал-барбекю 2-в-1 – це надійний та багатофункціональний пристрій, який поєднує класичний мангал та барбекю, забезпечуючи зручність, ефективність і довговічність.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🛒 Обирайте мангал-барбекю з висувною бічною полицею та дровницею та насолоджуйтеся приготуванням соковитого шашлику та барбекю з комфортом і стилем у колі друзів та рідних! 🍖🔥
🔹 Покриття корпусу: термостійка емаль
🔹 Товщина корпусу: 4 мм
🔹 Габаритні розміри:
- Вес: 42 кг
- Висота: 1065мм
- Ширина: 365 мм
- Довжина: 1325 мм

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Якість матеріалів: Виготовлений із застосуванням технології лазерного різання із сертифікованої сталі.
✔Безпека та екологічність: Використовуються тільки нетоксичні матеріали.
✔Стійка жаровня: Жаровня мангала завтовшки 4 мм захищена чорною термостійкою емаллю, що витримує температури до 800°C.
✔Міцність конструкції: Зварні посилення з труб розміром 15х15 мм не тільки підвищують жорсткість і стійкість конструкції, а й надають їй естетично привабливого вигляду.
✔Посилена конструкція – стійка та надійна основа навіть на нерівних поверхнях.
✔Зручність у догляді – легко чиститься після використання.

📌Комплектація:
✅ жаровня
✅ дровниця
✅ бічна поличка - 1шт
✅ металева решітка гриль - 1шт

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 130 ₴







