
Автоклав електричний Троян- 24Е з газового балона на 24 банки, сталь 3 мм
7 030 ₴
- В наявності
- Код: АЧ05
Домашній електричний автоклав Троян-24Е з газового балона на 24 банки

Автоклав істотно полегшує процес приготування консервів у домашніх умовах. Автоклави Троян оснащені кришкою внутрішнього замикання.
На початку роботи кришка притискається лише однією гайкою (баранчиком) від руки, а потім тиск усередині автоклава рівномірно притискає кришку до необхідного рівня (тиск 4 Bar), забезпечуючи безпеку та надійність у роботі.

Слід зазначити, що автоклав може працювати в автоматичному режимі. Вам лише потрібно запрограмувати терморегулятор на потрібний режим роботи (згідно з рецептом), і він автоматично запустить і зупинить нагрівання, коли це буде необхідно, без вашої участі.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність з тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- автоматична робота автоклава завдяки терморегулятору.
- зручна та надійна кришка
- наявність біметалічного термометра
- Гарантія: 24 місяці на корпус і шви; 12 місяців на терморегулятор.
- Виготовлено в Україні

Характеристики:
- Принцип роботи: електричний/вогневий
- Ємність банок: 0.5 л - 24 шт, 1 л - 10 шт
- Діаметр: 31 см
- Загальна висота: 61 см
- Вага: 18 кг.
- Матеріал: газовий балон 3 мм
- Колір: чорний
- Розміри: 40*42*71 см
- Країна виробник: Україна
Комплектація:
- термометр біметалічний (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- твердий нагрівальний елемент потужністю 2,5 кВт THERMOWATT (Італія)
- терморегулятор РИК-3МУ з мережевим шнуром
- кабельне введення (сальник)
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 610 мм |
| Діаметр | 310 мм |
- Ціна: 7 030 ₴





