
Автоклав вогневий Троян 32 з газового балона на 32 банки, сталь 3 мм
5 270 ₴
- В наявності
- Код: АЧ03
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий автоклав Троян 32 з газового балона на 32 банки

Автоклави із серії Троян виготовляються з міцної чорної сталі завтовшки 3 мм.
Кришка автоклава фіксується всього однією гайкою (баранчиком) від руки, а в процесі стерилізації вона притискається ще міцніше завдяки тиску зсередини.
Кожен автоклав серії Троян оснащується стрілочним біметалевим термометром, який не потребує заливки мастила перед кожним використанням, що робить процес приготування ще зручнішим та ефективнішим.
Особливості моделі:
- зручна і надійна кришка
- наявність біметалічного термометра
- Гарантія: 12 місяців (на корпус)
- Виготовлено в Україні

Комплектація автоклава:
- термометр біметалічний (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією.

Характеристики:
- Принцип роботи: вогневий, (від джерела тепла).
- Ємність банок: 0.5 л - 32 шт, 1 л - 10 шт.
- Діаметр: 31 см
- Загальна висота: 69 см
- Вага: 18 кг
- Тип пристрою: Автоклав
- Матеріал: газовий балон 3 мм
- Колір: чорний
- Розміри: 40*42*85 см
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 32 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 690 мм |
| Діаметр | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 270 ₴





