
Автоклав вогневий Троян 24 з газового балона на 24 банки, сталь 3 мм
4 940 ₴
- В наявності
- Код: АЧ02
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий автоклав Троян 24 з газового балона на 24 банки

Кожен виріб проходить сувору перевірку на герметичність з тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar), гарантуючи безпеку і надійність в роботі.
Особливості моделі:
- зручна і надійна кришка
- наявність біметалічного термометра
- Гарантія: 24 місяці (на корпус)
- Виготовлено в Україні

Комплектація автоклава:
- термометр біметалічний (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією.

Характеристики:
- Принцип роботи: вогневий, (від джерела тепла).
- Ємність банок: 0.5 л - 24 шт, 1 л - 10 шт.
- Діаметр: 31 см
- Загальна висота: 55 см
- Вага: 16 кг
- Тип пристрою: Автоклав
- Матеріал: газовий балон 3 мм
- Колір: чорний
- Розміри: 40*42*71 см
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴







