
Автоклав вогневий Троян 16 з газового балона на 16 банок, сталь 3 мм
4 720 ₴
- В наявності
- Код: АЧ01
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домашній побутовий автоклав Троян 16 з балона на 16 банок

Обладнаний сучасним біметалічним термометром, автоклав оснащений зручною кришкою, яка не потребує заливки мастила. Закрутити кришку автоклава достатньо всього лише однією гайкою (баранчиком) від руки. Зсередини кришка притискається, забезпечуючи відмінну герметичність.
Кожен виріб проходить сувору перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar), гарантуючи безпеку та надійність у роботі.
Особливості моделі:
- зручна і надійна кришка
- наявність біметалічного термометра
- Гарантія: 24 місяці (на корпус)
- Виготовлено в Україні

Комплектація автоклава:
- термометр біметалічний (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією.

Характеристики:
- Принцип роботи: вогневий, (від джерела тепла).
- Ємність банок: 0.5 л - 21 шт, 1 л - 8 шт.
- Діаметр: 31 см
- Загальна висота: 45 см
- Матеріал: газовий балон 3 мм
- Колір: чорний
- Розміри: 40*42*60 см
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 16 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 720 ₴






