
Автоклав вогневий РБ-14 міні з газового балона на 14 банок, сталь 3 мм
3 840 ₴
- В наявності
- Код: АЧ07
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав домашній побутовий РБ-14 з газового балона на 14 банок


З його допомогою ви зможете легко і швидко консервувати вашу врожайну продукцію або приготувати смачні домашні заготовки. Автоклав РБ-14 міні вогневий має ємність до 14 банок об'ємом 0.5 літра або 5 банок об'ємом 1 літр.
Особливості цього автоклава включають в себе зручну конструкцію кришки з однією шпилькою, що робить процес закриття і відкриття швидким і простим.
Характеристики:
- Принцип роботи: вогневий, (від джерела тепла).
- Ємність банок: 0.5 л - 14 шт, 1 л - 5 шт.
- Вага: 15 кг
- Діаметр: 28 см
- Матеріал: чорна сталь 3 мм
- Колір: чорний
- Розміри: 30х40х40 см
- Країна виробник: Україна

Комплектація:
- автоклав
- термометр
- манометр
- штуцер для підкачування повітря
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 14 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴


