
Автоклав Люкс 24 вогневий з біметалічним термометром на 24 банки
9 360 ₴
- В наявності
- Код: АН05
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Люкс 24 вогневого типу з біметалічним термометром на 24 банки

Домашній автоклав - незамінний помічник для приготування консервації просто у вас вдома. Завдяки створюваному в ньому температурному режиму, вдається ефективно знищити всі хвороботворні бактерії, розділити кістки і прискорити процес консервації.
Модель ЛЮКС-24 працює від зовнішнього нагріву, який може бути наданий газовими або електричними плитами (за винятком індукційних).
Автоклав виготовлено з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304: корпус має товщину 2 мм, кришка - 4 мм. Усі автоклави проходять перевірку на герметичність за тиску 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Комплектація автоклава:
- термометр біметалічний
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- підставка під банки
- книга рецептів
- інструкція з гарантією

Особливості моделі:
- біметалічний термометр
- компактний розмір
- Гарантія: 36 місяців (на корпус)
- Виготовлено в Україні
Характеристики:
- Принцип роботи: вогневий
- Ємність банок: 0.5 л - 24 шт, 1 л - 10 шт
- Вага: 10 кг
- Діаметр: 31 см
- Загальна висота: 55 см
- Матеріал нержавіюча сталь: 2 мм
- Об'єм бака, л: 28
- Колір: нержавіючий
- Розміри упаковки: д*ш*в 32*33*67 (см)
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴



