
Автоклав електричний касетний з нержавіючої сталі на 14 банок
14 623 ₴
- В наявності
- Код: 345674
Універсальний електричний автоклав на 14 банок

Завдяки цьому автоклаву процес приготування продуктів проходить набагато швидше, зберігаючи більше корисних речовин і забезпечуючи продуктам подовжений термін зберігання.
Устаткування має високий ступінь захисту і може використовувати нагрів від ТЕНа потужністю 1,5 кВт.
Електричний автоклав виготовлено з нержавіючої сталі марки AISI 340

Банки встановлюються на спеціальну підставку, яка виконує функцію фальшдна. Потім банки встановлюються одна на одну.
Загалом автоклав може вмістити 14 банок по 0,5 літра і 5 банок по 1 літру.
Кришка автоклава герметично закривається болтами з термостійкою ручкою. На кришці також є патрубок з клапаном діаметром 2 дюйми, що дає змогу використовувати автоклав як перегінний куб. Для цього потрібно тільки встановити колону потрібного діаметра.

Вузол безпеки розташований на кришці. Він містить у собі:
- Штуцер під термометр.
- Манометр - для вимірювання тиску в більшому кубі.
- Запобіжний клапан 3 атм - викидає надлишкову пару. Зворотний клапан втягує повітря, тим самим регулює тиск усередині, що попереджає деформацію автоклава під час охолодженн

Характеристики:
- Матеріал корпусу - харчова нержавіюча сталь - AISI 304;
- Робоча температура - 110-120 градусів;
- Потужність - 1.5 кВт;
- Запобіжний клапан - 3 бар;
- Зворотний клапан до 1 бар;
- Манометр - 3 бари;
- Вихід у кришці під кламп 2 дюйми.
Розміри:
- Висота автоклава - 555 мм;
- Діаметр зовнішній - 312 мм;
- Ємність банок 0,5 л. - 14 банок;
- Ємність банок 1л. - 5 банок;
- Вага - 14,9 кг.

Комплектація Автоклава Універсального на 35 банок:
- Ємність автоклава - 1 шт;
- Кришка автоклава - 1 шт;
- Підставка під банки - 1 шт;
- ТЕН 1.5кВт - 1 шт;
- Автоматичний регулятор потужності автоклава - 1 шт;
- Манометр 3Бар - 1 шт;
- Зворотний клапан 1/2 - 1 шт;
- Запобіжний клапан 3 атм - 1 шт;
- Кран 1/2 - 2 шт;
- Заглушка клампа 2" - 2 шт;
- Хомут клампа - 2 шт;
- Силіконова прокладка 2" кламп - 2 шт;
- Прокладка для кришки ємності - 1 шт;
- Шайба-баранчик - 12 шт;
- Гайка М10 - 12 шт;
- Ніпель - 1 шт;
- Швидкознімний пуш-фітинг ½" 12 мм - 1,00 шт;
- Фумлента - 1 шт;
- Інструкція та рецепти приготування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Смакуй |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 14 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 555 мм |
| Діаметр | 312 мм |
- Ціна: 14 623 ₴






