
Автоклав електричний касетний з нержавіючої сталі на 35 банок
17 429 ₴
- В наявності
- Код: 345676
Універсальний електричний автоклав на 35 банок

З його допомогою процес приготування прискорюється, зберігається більше корисних речовин, і ви отримуєте продукт із подовженим терміном зберігання.
Устаткування має високий ступінь захисту і оснащене ТЕНом потужністю 1,5 кВт.
Електричний автоклав виконаний з нержавіючої сталі марки AISI 340

Банки встановлюються на підставку, що виконує роль фальшдна. Потім банки ставляться одна на іншу.
Загалом автоклав вміщує 35 банок по 0,5 л і 20 банок по 1 літру.
Нагрівання здійснюється за допомогою ТЕНа потужністю 1,5 кВт. За необхідності ТЕН можна використовувати і на будь-якому типі варильної поверхні. Увага! Вмикати ТЕН можна тільки за умови його повного занурення у воду.
Кришка герметично фіксується болтами з термостійкою ручкою. На кришці розміщено патрубок із клампом діаметром 2". Це забезпечує можливість використовувати автоклав як перегінний куб. Залишається лише встановити колону відповідного діаметру.

Вузол безпеки розташований на кришці. Він містить у собі:
- Штуцер під термометр.
- Манометр - для вимірювання тиску в більшому кубі.
- Запобіжний клапан 3 атм - викидає надлишкову пару. Зворотний клапан втягує повітря, тим самим регулює тиск усередині, що попереджає деформацію автоклава під час охолодженн

Характеристики:
- Матеріал корпусу - харчова нержавіюча сталь - AISI 304;
- Вихід у кришці - під кламп 2 дюйми;
- Робоча температура 110-120 градусів;
- Потужність 1.5 кВт;
- Запобіжний клапан 3 бар;
- Зворотний клапан до 1 бар;
- Манометр 3 бари.
Розміри:
- Висота автоклава - 955 мм;
- Діаметр зовнішній - 312 мм;
- Ємність банок 0,5 л. - 35 банок;
- Ємність банок 1л. - 20 банок;
- Вага - 18,3 кг.

Комплектація Автоклава Універсального на 35 банок:
- Ємність автоклава - 1 шт;
- Кришка автоклава - 1 шт;
- Підставка під банки - 1 шт;
- ТЕН 1.5кВт - 1 шт;
- Автоматичний регулятор потужності автоклава - 1 шт;
- Манометр 3Бар - 1 шт;
- Зворотний клапан 1/2 - 1 шт;
- Запобіжний клапан 3 атм - 1 шт;
- Кран 1/2 - 2 шт;
- Заглушка клампа 2" - 2 шт;
- Хомут клампа - 2 шт;
- Силіконова прокладка 2" кламп - 2 шт;
- Прокладка для кришки ємності - 1 шт;
- Шайба-баранчик - 12 шт;
- Гайка М10 - 12 шт;
- Ніпель - 1 шт;
- Швидкознімний пуш-фітинг ½" 12 мм - 1,00 шт;
- Фумлента - 1 шт;
- Інструкція та рецепти приготування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Смакуй |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 35 шт. |
| Банку 1 л. | 20 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.3 кг |
| Висота | 955 мм |
| Діаметр | 312 мм |
- Ціна: 17 429 ₴






