
Професійний дегідратор Tekhniko DH-48H-SS з LED дисплеєм на 48 лотків (40*38 см)
46 000 ₴
- Під замовлення
- Код: DH-48H-SS
Відправка з 21 травня 2026
🔋Tekhniko DH-48H-SS — це професійне рішення для тих, хто цінує масштаб, надійність та стабільний результат. Він дозволяє організувати ефективне виробництво натуральної сушеної продукції без консервантів, з максимальним збереженням смаку та користі.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

✅ Збільште продуктивність без компромісів!
🟢🛒 Надійність, обʼєм і контроль — усе для стабільної роботи вашого бізнесу!
🔹Модель: DH-48H-SS
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Максимальна потужність: 4000 Вт
🔹Номінальна потужність: 3200 Вт
🔹Кількість лотків: 40 шт
🔹Розмір лотка: 40 x 38 см
🔹Висота між лотками: 30 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~1,5 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~72 кг
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температурний діапазон: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 50-55 дБ
🔹Розмір: Ш 46,5 x Г 57,0 x В 161,6 см (без коліс)
🔹Вага: 56,5 кг
🔹Гарантія: 24 міс
🔹Габарити упаковки:
- Внутрішня упаковка: 52,5 x 62,5 x 167,0 см
- Зовнішня дерев'яна упаковка: 53,5 x 66 x 178,6 см

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
✔️6 вентиляторів: Забезпечують ефективну горизонтальну систему сушіння.
💪2 незалежні відсіки: По 3 вентилятори на кожен відсік для оптимального сушіння.
🛞Світлодіодний дисплей: Зручний для контролю та керування процесом сушіння.
🔋Двошаровий корпус із неіржавкої сталі: Забезпечує довговічність і надійність.
🚀Внутрішнє світлодіодне підсвічування: дає змогу спостерігати за станом продуктів усередині.
⚙️2 оцинкованих піддони для крихт і води: Спрощують очищення і догляд за приладом.
🛠️Магнітні замки дверцят: Забезпечують надійне закриття і легкий доступ.
🛑4 транспортувальних колеса: Зручні для переміщення приладу.
🔹Алюмінієва ручка: Міцний і зручний елемент керування.

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-40H-BK
✔️48 лотків з нержавіючої сталі
✔️2 піддони для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 48 шт. |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 56.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Термостат | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 46 000 ₴



