
Комерційний дегідратор Tekhniko DH-16H-BK з LED дисплеєм на 16 лотків (40*38 см )
18 000 ₴
- В наявності
- Код: DH-16H-BK

🔋Комерційний дегідратор Tekhniko DH-16H-BK з LED дисплеєм на 16 лотків (40×38 см) — це високоефективний професійний сушильний апарат для великого обсягу продуктів, ідеальний для використання в ресторанах, фермерських господарствах, цехах із виробництва сухофруктів, снеків або домашнього бізнесу.
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿Чудовий вибір для комерційного використання, що забезпечує високу продуктивність і якість сушіння - дегідратор Tekhniko DH-16H-BK з 16 лотками з нержавіючої сталі.
🟢🛒 Замовляйте зараз — готуйте корисне з комфортом!
🔹Модель: DH-16H-BK
🔹Колір: нержавіюча сталь
🔹Максимальна потужність: 1500 Вт
🔹Номінальна потужність: 1200 Вт
🔹Кількість лотків: 16 шт
🔹Розмір лотка: 40 x 38 см
🔹Висота між лотками: 35 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~1,5 кг
🔹Загальна місткість сирих продуктів: ~24,0 кг
🔹Напруга: 220-240 В, 50 Гц
🔹Температурний діапазон: 30~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 50-55 дБ
🔹Розмір: Ш 46,5 x Г 57,0 x В 67,0 см (без коліс)
🔹Вага: 24,0 кг
🔹Габарити упаковки: Ш 54 x Г 64 x В 74,5 см
🔹Вага з упаковкою: 29 кг
🔹Гарантія: 12 міс

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
🛑Світлодіодний дисплей: Полегшує контроль і управління процесом сушіння.
🛠️Двошаровий корпус із неіржавкої сталі: Забезпечує міцність і довговічність приладу.
⚙️Внутрішнє світлодіодне підсвічування: Зручно для спостереження за станом продуктів.
🚀Оцинкований піддон для крихт і води: Спрощує очищення і догляд за приладом.
🔋Магнітний замок дверцят: Надійне закриття і легкий доступ.
💪Алюмінієва ручка: Міцний і зручний елемент управління.
🛞Прозоре загартоване скло: Зручно для спостереження за процесом сушіння.
✔️Багатофункціональність: Підходить для сушіння фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів і закусок.

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-16H-BK
✔️16 лотків із нержавіючої сталі
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 16 |
| Висота секцій | 35 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 18 000 ₴







