
Професійний дегідратор Tekhniko DH-08S-BK з нержавіючої сталі на 8 лотків, 800 Вт
8 200 ₴
- В наявності
- Код: DH-08S-BK

🔋Професійний дегідратор Tekhniko DH-08S-BK з нержавіючої сталі на 8 лотків, 800 Вт — це надійна електросушарка для інтенсивного сушіння фруктів, овочів, м’яса, грибів, ягід та зелені, розроблена як для домашнього використання, так і для малого бізнесу (кав’ярень, крамниць здорового харчування, фермерських господарств).
🔋 Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🌿 Хочете зберігати смак і користь на цілий рік?
🟢🛒 Замовляйте зараз — готуйте корисне з комфортом!
🔹Максимальна потужність: 800 Вт
🔹Номінальна потужність: 650 Вт
🔹Кількість лотків: 8 шт
🔹Висота між лотками: 30 мм
🔹Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~0,6-0,8 кг
🔹Розмір лотка: 31,8 x 31,8 см із кліткою 8 x 8 мм
🔹Об'єм: 26 л
🔹Колір: чорний/нержавіюча сталь
🔹Напруга: 220 В, 50 Гц
🔹Температурний діапазон: 20~90°C (крок 5°C)
🔹Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
🔹Рівень шуму: 45-50 дБ
🔹Розмір: 35 x 46 x 34,5 см
🔹Вага: 9,52 кг
🔹Габарити упаковки: 39,5 x 49,5 x 39 см
🔹Вага з упаковкою: 10,72 кг
🔹Гарантія: 12 міс

⚡ Чому варто придбати саме цей дегідратор?
✔️Цифровий контроль: Зручне і точне управління процесом сушіння.
🛞Механічно-електронне управління з двома цифровими дисплеями: Відображення таймера і температури.
💪Двошаровий корпус з нержавіючої сталі: Забезпечує міцність і довговічність.
🔋Горизонтальна система конвекції гарячого повітря: Кращий ефект і більш висока ефективність.
🚀Прозоре загартоване скло: Зручно для спостереження за процесом сушіння.
⚙️Піддон для крихт і води: Зручність у догляді та підтримці чистоти.
🛠️Магнітний замок дверцят: Надійна фіксація і легкий доступ.
🛑Розмір лотків: 318 x 318 мм із зазором (висотою) 30 мм між ними.

📦Комплектація:
✔️Дегідратор Tekhniko DH-08S-BK
✔️8 лотків із нержавіючої сталі
✔️2 силіконових килимка для пастили Tekhniko ChefMat CM-350
✔️2 силіконових тримачі-прихватки Tekhniko HotHand HH-200
✔️Піддон для збору води та крихт
✔️Книга рецептів (українською мовою)
✔️Інструкція (українською мовою)
✔️Гарантійний талон

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 8 шт. |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Об'єм | 26 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 9.52 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функція автовимкнення | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Термостат | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Вбудований вентилятор | Да |
- Ціна: 8 200 ₴





