
Мангал із розбірною дровницею на 12 шампурів, сталь 3 мм
4 380 ₴
- В наявності
- Код: МD12-3R

🔋Мангал із розбірною дровницею на 12 шампурів, сталь 3 мм — це практичний та зручний інструмент для приготування смачного барбекю на великій кількості шампурів.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗

🛒 Придбайте мангал із розбірною дровницею на 12 шампурів, сталь 3 мм, і насолоджуйтеся приготуванням смачного барбекю для великої компанії!
🔹 Товщина корпусу: 3мм
🔹 Ємність шампурів: 12 шт
🔹 Матеріал корпусу: Сталь
🔹 Покриття корпусу: Жорстка емаль
🔹 Габаритні розміри:
- Довжина: 1462 мм
- Ширина: 565 мм
- Висота: 945 мм

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Покрита чорною термостійкою емаллю, що витримує температури до 800°C.
✔Зварні посилення з труби розміром 15х15 мм збільшують жорсткість і запобігають деформації під час нагрівання.
✔Мангал з полицею для дров зроблять його чудовим доповненням до вашого саду.
✔Розбірна дровниця забезпечує постійний доступ до дров.
✔Знімні бічні полиці та столик на всю довжину дровниці для зручності приготування страв.
✔Легкий догляд: Простий в обслуговуванні, легко чиститься після використання, що дозволяє зберігати мангал в хорошому стані.
✔Універсальність: Ідеально підходить для мангалу, барбекю та шашликів, забезпечуючи вам різноманітність варіантів приготування страв на відкритому вогні.
✔Сучасний дизайн: Стильний та зручний мангал доповнить будь-який ландшафт на вашій дачі чи подвір'ї.

📌КОМПЛЕКТАЦІЯ :
✅Жаровня
✅Розбірна дровниця

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Місткість шампурів | 12 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1462 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 945 мм |
| Вага | 22.56 кг |
- Ціна: 4 380 ₴




