Фритюрниця електрична для картоплі фрі на 1,5 л Crownberg CB 5542

Фритюрниця Crownberg CB 5542 - чудовий пристрій для приготування ваших улюблених закусок, як-от картопля фрі, крильця, нагетси, цибулеві кільця, пампушки та багато іншого.
Особливості:
- Ця модель вирізняється простотою у використанні: досить просто увімкнути і встановити необхідну температуру.
- Вбудований фільтр проти неприємних запахів: розташований у кришці пристрою, забезпечує комфорт під час приготування.
- Фритюрниця також оснащена індикатором нагріву і термостатом: для контролю за процесом готування. Ємність приладу становить 1,5 літра, а температуру можна регулювати в межах від 0°C до 190°C.
Переваги:
- Просте та інтуїтивно зрозуміле управління;
- Широкий діапазон регулювання температур 0°С до 190°С;
- Виконано з міцних і якісних матеріалів;
- Компактний розмір і невелика вага;
- Потужний нагрівальний елемент на 1200 Вт.

Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт;
- Регулювання температури: від 0°С до 190°С;
- Об'єм: 1.5 л;
- Механічне управління: є;
- Терморегулятор: є;
- Плавне регулювання температури: є;
- Нагрівальний елемент: прихований;
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, поліпропілен;
- Матеріал піддону: алюміній з антипригарним покриттям;
- Матеріал кошика: нержавіюча сталь;
- Довжина шнура: 99 см;
- Габарити робочої частини кошика: 15х15х8 см;
- Габарити: 20х22х20.5 см;
Комплектація:
- Фритюрниця Crownberg CB 5542;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Місткість картоплі | 800 г |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 1.5 л |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Максимальний час установки таймера | 16 хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Ручки для перенесення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴







