Електрична піч Asel AF-33-23 місткістю у 33 л та потужністю 1300 В дає змогу готувати їжу на всю сім'ю. В арсеналі пристрою 5 режимів температури, що забезпечує можливість готувати широкий спектр страв.

Електропіч вирізняється стильним дизайном і оснащена таймером від 15 - до 90 хв (можна включати без таймера, при цьому ви самостійно в потрібний вам час вимикаєте піч). У комплекті йдуть 2 дека (кругле і квадратне).
Ця модель багатофункціональна, оскільки верхній ТЕН і решітка можуть використовуватися як гриль для урізноманітнення вашого меню.
Нагрівальні елементи розміщені зверху та знизу, забезпечуючи рівномірне прогрівання страв і запобігаючи можливості їхнього пригорання.
Потужність духовки та якісні нагрівальні елементи дають змогу досягти температури 250 градусів за 15 хвилин.

Характеристики:
- Тип: духовка електрична
- Потужність: 1300
- Об'єм: 33
- Таймер: 90 хвилин
- Кількість режимів нагріву: 3
- Терморегулятор: від 80 °С до 320 °С
- Спеціальне внутрішнє покриття забезпечує легке чищення
- 2-х шарове зовнішнє біопокриття з жаростійкого матеріалу
- Світлова індикація ввімкнення
- Дверцята з жаростійкого скла
- Сучасна теплоізоляція
- Верхній і нижній нагрівальний елемент
- Нагрівання до 250 °С виконується за 15 хвилин
- Конвекція (вентилятор): немає
- Гриль: верхній ТЕН+решітка
- Дверцята: одинарне скло
- Габарити (ВхШхГ): 43х50.5х35
- Вага: 9.5
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Духовка;
- Деко прямокутне емальоване;
- Деко кругле емальоване;
- Решітка сталева;
- Інструкція;
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 33 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 2 890 ₴










