Кухонний комбайн 3в1 Zepline ZP-072 - багатофункціональна кухонна машина яка у собі має функції соковитискача, м'ясорубки, блендера, тістоміса. Тобто незамінний пристрій на кухні.

Міцний пластик верхньої частини корпусу і нержавіюча сталева чаша для замісу тіста забезпечують надійність і довговічність.
Зручне регулювання швидкості на бічній панелі дає змогу налаштувати роботу комбайна з легкістю. Легке очищення від бруду і вбудований захист від перегріву роблять його безпечним у використанні. Завдяки присоскам на ніжках, він стійкий на різних поверхнях, забезпечуючи надійне і зручне використання під час приготування."

Характеристики:
- Потужність: 3200 Вт
- Живлення: 220-240В, 50/60Гц
- Вага: 11 кг
- Корпус: Метал і пластик
- Гумові ніжки-присоски
- Об'єм чаші міксера - 7 л.
- Об'єм чаші блендера - 1,5 л.
- Замок безпеки кришки
- LED індикатор швидкості + дроблення
- Розміри збірки: 23*64*48 см
- Розміри (основого блоку) без м'яса і блендера: 23*38*35
- Розмір коробки: 50 х 59 х 26 см
Комплектація:
- Головний блок
- Три різні решіточки для приготування фаршу - 3, 5, 7 мм;
- 3 Потужні допоміжні насадки для збивання
- Чаша з нержавіючої сталі 7 л. з кришкою
- Блендер на 1, 5 літра з чашею з товстого скла зі шкалами та отвором для завантаження
- Спатула (лопатка)
- Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Об'єм блендера | 1500 мл |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Відцентрова соковижималка | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Міні-млинок | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Лопатка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Система 3-в-1 | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 970 ₴










