Занурювальний блендер Zepline ZP-073 - чудовий помічник на вашій кухні. З легкістю збиває соуси, готує супи, пюре, майонези, муси, коктейлі, вершки, рідке тісто та подрібнює найтвердіші інгредієнти, м'ясо, овочі, зелень і лід.

У комплект входять насадки: віночок, насадка блендера і подрібнювача, а також моторна частина і пластиковий стакан. Віночок, ріжуча частина подрібнювача і заглибна частина блендера виконані з високоякісної нержавіючої сталі, а перехідники і ємності виготовлені з міцного пластику.
Незалежно від того, чи потрібно подрібнити овочі, фрукти, зелень або приготувати м'ясо - з цим блендером все це займе лише кілька секунд.

Переваги:
- Дуже добре підходить для приготування коктейлів, смузі, дитячого харчування, а також колоти лід, збивати білки з цукром і навіть робити фарш.
- Модель має різні насадки, які допомагають готувати різноманітні страви з легкістю.
- Прилад має 20 швидкостей + режим "Турбо" і дає змогу підібрати оптимальний режим для подрібнення різних типів продуктів.
- Цей блендер може використовуватися як звичайний занурювальний, а також може працювати як стаціонарний подрібнювач.
- Віночок, ріжуча частина подрібнювача, спінювач для молока та заглибна частина блендера виготовлені з неіржавкої сталі, перехідники та ємності виготовлені з пластику.

Характеристики:
- Виробник:Zepline
- Тип: блендер занурювальний
- Потужність: 1500 W
- Кількість швидкостей: 20+турбо
- Кількість функцій: 4
- Кількість насадок: 4
- Матеріал чаші: пластик
- Ножі та вінчик з нержавіючої сталі
- Чаша подрібнювача: 600 мл
- Чаша для змішування: 700 мл
- Живлення: від мережі 220-240V 50Hz
- Вага комплекту: 1,4 кг.
Комплектація:
- Блендер
- Насадка вінчик
- Насадка блендер
- Насадка подрібнювач
- Мірний стакан
- Інструкція
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴









