
Коптильня холодного і гарячого копчення Drevos "МАХ 2.0" сушка і в'ялення до 100 кг)
78 800 ₴
- Під замовлення
- Код: "МАХ 2.0"
Відправка з 01 травня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня холодного і гарячого копчення Drevos "МАХ 2.0"

Коптильня Drevos "МАХ 2.0" 3в1 чудово підходить для великих підприємств.
Вона забезпечує виробництво свіжих копчених продуктів, не використовуючи шкідливі хімікати або рідкий дим.
Коптильня оснащена двома конвекційними вентиляторами і сталевою обшивкою, призначеною для копчення, в'ялення, сушіння продукції, а також підготовки продуктів перед копченням, прямо всередині камери.

Коптильня Drevos "МАХ 2.0" має зовнішні розміри коптильні 120х130х225, забезпечуючи достатньо простору для копчення великої кількості продуктів - до 100 кг.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 120х130х225
- Внутрішні розміри: 95х90х185
- Зможете закоптити за 1 раз: 100 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Димогенератор: до 10 годин димлення
- Споживана потужність: 8 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- Конвекція 3 шт
- Вентилятор 2 шт
- Поперечини 32 шт
- Гачки 100 шт
- Злив
- Димогенератор 1 шт
- Компресор 1 шт
- Інструкція з експлуатації 1 шт
- Гарантійний талон 1 рік
- Тріска 5 уп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | Більше 70 (кг) |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 1300 мм |
| Ширина коптильні | 1200 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 800 ₴











