
Коптильня електрична Drevos "Бізнес 2.0" холодного та гарячого копчення, сушіння та в'ялення до 80 кг
43 500 ₴
- Під замовлення
- Код: "Бизнес 2.0"
Відправка з 06 квітня 2026Коптильня Drevos "Бізнес 2.0" холодного та гарячого копчення

Коптильня Drevos "Бізнес 2.0" 3в1 чудово підходить для невеликих підприємств
Вона забезпечує виробництво свіжих копчених продуктів, не використовуючи шкідливі хімікати або рідкий дим.
Коптильня оснащена двома конвекційними вентиляторами і сталевою обшивкою, призначеною для копчення, в'ялення, сушіння продукції, а також підготовки продуктів перед копченням, прямо всередині камери.
Ви можете розпочати копчення відразу після отримання коптильні!
Додатково нічого не потрібно купувати!

З розмірами внутрішньої частини 60х61х150 см, "БІЗНЕС 2.0" здатна одночасно закоптити до 80 кг продукту. Ви зможете проводити гаряче та холодне копчення, а також копчення за низьких температур.
Коптильня обладнана датчиком температури в камері та регулюванням температури, що дає змогу точно налаштовувати процес копчення відповідно до ваших уподобань.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 75х75х190
- Внутрішні розміри: 60х61х150
- Зможете закоптити за 1 раз: 80 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Димогенератор: до 10 годин димлення
- Споживана потужність: 5 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- Поперечини 12 шт
- Гачки 60 шт
- Злив 1 шт
- Димогенератор 1 шт
- Компресор 1 шт
- Інструкція з експлуатації 1 шт
- Гарантійний талон 1 рік
- Тріска 3 уп
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | Більше 70 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 750 мм |
| Ширина коптильні | 750 мм |
| Висота коптильні | 1900 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
- Ціна: 43 500 ₴









