
Коптильня електрична дерев'яна для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА 2.0"
21 200 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "СЕМЕЙНАЯ 2.0"
Відправка з 06 квітня 2026Коптильня електрична дерев'яна для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА 2.0"

Електрична коптильня "Сімейна 2.0" від ТМ DREVOS - відмінне рішення для гарячого і холодного копчення, а також для процесу в'ялення.
Спеціально розроблена для домашнього використання, вона має значну місткість до 10-15 кг продукту при розмірах коптильні 31x32x83 см і оснащена датчиком температури.
Ця модель відрізняється від "Сімейна 1.0" вбудованим вентилятором для просушування і в'ялення продукту.

"Сімейна 2.0" виготовлена з деревини липи з антисептичним лаком для захисту від ультрафіолетового випромінювання, внутрішні частини виконані з деревини вільхи, а нержавіючі листи покривають дно, двері та стінки камери (до половини).
Ця електрична коптильня має два рівні (з регульованими тримачами для решіток), три трубки-перекладини і 15 гачків з нержавіючої сталі для підвішування продукту, а також вбудований вентилятор для в'ялення. За бажанням доступні додаткові гачки та решітки.

Коптильня призначена для гарячого та холодного копчення м'яса, риби, а також для процесу в'ялення продуктів. Електричний ТЕН потужністю 0,9 кВт забезпечує ефективну роботу, а таймер і регулятори доповнюють зручність в управлінні.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 57х56х130
- Внутрішні розміри: 31х32х83
- Ви зможете закоптити за 1 раз: 10-15 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 0,9 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- перекладини 6 шт
- гачки 15 шт
- рівень 2 шт
- піддон для збору жиру 1 шт
- димогенератор 1 шт
- компресор 1 шт
- інструкція з експлуатації 1 шт
- гарантійний талон 1 рік
- тріска 3уп
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 570 мм |
| Ширина коптильні | 560 мм |
| Висота коптильні | 1300 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: 21 200 ₴






