
Коптильня дерев'яна електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА 1.0"
15 000 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "СЕМЕЙНАЯ 1.0"
Відправка з 06 квітня 2026Коптильня дерев'яна електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "СІМЕЙНА 1.0"

Домашня коптильня "Сімейна 1.0" від ТМ DREVOS - створена для гарячого і холодного копчення у власному будинку або на дачі.
Має значні розміри для разового завантаження до 10-15 кг продукту з внутрішнім розміром 43x38x93 см, а також оснащена датчиком температури.
Коптильня зовні виконана з деревини липи (покритої антисептичним лаком для захисту від ультрафіолетового випромінювання), а внутрішньо - з деревини вільхи.
Облицювання нержавіючими листами на дні, дверях і стінах камери (до половини камери) надає їй довговічності та надійності.

"Сімейна 1.0" оснащена двома рівнями (з регульованими тримачами для решіток), 6 трубками-перекладинами та 15 гачками з нержавіючої сталі для підвішування продукту. Також можливе придбання додаткових гачків і решіток.
Електрокоптильня підходить як для встановлення на вулиці, так і в приміщенні, з можливістю відведення диму через димохід або гофру, якщо коптильня використовується всередині приміщення.
Її функціональність дає змогу використовувати як для гарячого, так і холодного копчення м'яса, риби та інших продуктів з електричним Теном потужністю 0,9 кВт, регулятором температури, розповсюдження диму, а також таймером для зручності керування процесом копчення.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!
Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 58х52х135
- Внутрішні розміри: 43х38х93
- Ви зможете закоптити за 1 раз: 10-15 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 0,9 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- перекладини 6 шт
- гачки 15 шт
- рівень 2 шт
- піддон для збору жиру 1 шт
- димогенератор 1 шт
- компресор 1 шт
- інструкція з експлуатації 1 шт
- гарантійний талон 1 рік
- тріска 3 уп
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 580 мм |
| Ширина коптильні | 520 мм |
| Висота коптильні | 1350 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 930 мм |
- Ціна: 15 000 ₴





