
Коптильня електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "МІНІ 2.0"
18 400 ₴
- Під замовлення
- Код: КОПТИЛЬНЯ "МИНИ 2.0"
Відправка з 06 квітня 2026+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня електрична для холодного та гарячого копчення Drevos "МІНІ 2.0"

Коптильня 3 в 1 "Міні 2.0" - чудове рішення для сім'ї, що надає можливість насолоджуватися свіжими копченостями щодня, без застосування хімічних речовин і штучного диму!
Крім функції копчення, вона також пропонує опцію в'ялення і просушування продуктів прямо в його камері.
Ви можете почати копчення відразу після отримання коптильні!
Додатково нічого не потрібно купувати!
Термін виготовлення: від 5 робочих днів!

Функціонал:
- гаряче копчення
- холодне копчення
- датчик температури в камері
- регуляція температури в камері
- можливість копчення за мінусових температур
- сушіння продукту перед копченням
- виробництво в'яленої продукції
Характеристики:
- зовнішні розміри: 56х57х104
- Внутрішні розміри: 31х32х62
- Зможете закоптити за 1 раз: 5-7 кг.
- Виготовлено з: Липа
- Товщина стінки: 7,5 см
- Димогенератор: до 8 годин димлення
- Потужність: 0,7 кВт
- Гарантія: 1 рік на всю комплектацію
Комплектація:
- Поперечини 3 шт.
- Гачки 10 шт.
- Рівень 1 шт.
- Піддон для збору жиру 1 шт.
- Димогенератор 1 шт.
- Компресор 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Гарантійний талон 1 рік
- Тріска 3 уп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 1 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 10 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 560 мм |
| Ширина коптильні | 570 мм |
| Висота коптильні | 1040 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 400 ₴






