
Герметичний афганський казан на 5 літрів в чорному кольорі
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 2180-05b

🔋Афганський герметичний комбінований казан на 5 літрів - завдяки герметичній кришці, яка щільно закривається, страви добре тушкуються і виходять дуже смачними.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🛒 Придбати герметичний афганський казан на 5 літрів у чорному кольорі — це зробити ставку на справжній смак, зручність і швидкість приготування!
👉 Замов зараз і перетвори кожну страву на кулінарний шедевр!
🔹 Товщина стін: 6-12 мм
🔹 Робоча ° t: 120 ° C
🔹 Габаритні розміри:
- Вага: 3 кг
- Фактичний об'єм: 4,7 л.
- Діаметр верх: 140-160 мм
- Діаметр центр: 225 мм
- Діаметр низ: 170 мм
- Висота: 335 мм

⚡ Чому варто придбати саме цей казан?
✔ У середині афганського казана утворюється підвищений тиск, який призводить до зростання температури кипіння води.
✔Спеціальне покриття забезпечує рівномірний розподіл тепла, що дозволяє приготувати їжу швидко та без особливих зусиль.
✔Афганський казан можна використовувати різними способами:
- Як каструлю.
- Без кришки - на вогні або вугіллі.
- Як сковороду для смаження і тушкування.
- Наливши масла на дно після розігріву, з кришкою або без, на сильному вогні.
- Як скороварку.
- З щільно закрученою кришкою на середньому вогні, з додаванням води або у власному соку.
- Як казан.
- З кришкою або без, на повільному вогні або вугіллі без додавання води до отримання ефекту печеного м'яса / овочів.

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
✅ Гарантія 12 місяців – ви захищені від ризиків!
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 335 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Робочий тиск | 1,5 атм |
| гарантія ( міс.) | 12 |
- Ціна: 3 290 ₴









