
Подвійний шампур з дерев'яною ручкою з нержавіючої сталі 3 мм, світлий
247 ₴
- В наявності
- Код: 2133456
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійний шампур із дерев'яною ручкою з нержавіючої сталі завдовжки 63 см і завтовшки 3 мм

Подвійний шампур з дерев'яною ручкою з неіржавкої сталі - інструмент для справжніх гурманів і любителів приготування шашликів і барбекю!
Особливості:
- Дерев'яна ручка: забезпечує надійне утримання та комфортне використання, запобігаючи передачі тепла від нагрітої сталі на руку користувача.
- Подвійне лезо: виготовлене з харчової неіржавкої сталі AISI 430 (аналог 12Х17).
- Нержавіюча сталь: шампур витримує високу температуру і легко чиститься після використання, зберігаючи свій блиск і зовнішній вигляд.

Цей шампур підходить для використання на грилях, коптильнях, печах та інших пристосуваннях для приготування їжі на відкритому вогні.
Характеристики:
- Довжина: 630 мм
- Ширина: 12 мм
- Товщина: 3 мм
- Матеріал: дерево і нержавіюча сталь AISI 430 (аналог 12Х17)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 630 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампур |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴



