
Металева підставка з ручками під казан і сковорідку для мангала на 15 шампурів
469 ₴
- В наявності
- Код: 321314
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металева підставка з ручками під казан і сковорідку для мангала-барбекю на 15 шампурів

Створена для використання з мангалом-барбекю на 15 шампурів ця підставка забезпечує зручне розташування для казана, сковорідки і каструлі,забезпечуючи рівномірний нагрів для приготування страв.
Підставка виготовлена зі сталевої конструкції із застосуванням квадратних прутків діаметром 8 і 10 мм.

Характеристики:
- Робоча поверхня: 338х400 мм.
- Центральне кільце d=170 мм.
- Розміри з урахуванням ручок: 338х510х50 мм.
- Матеріал: сталевий квадратний прут 8 і 10 мм.
- Витримує навантаження до 10 л.
- Вага: 2.4 кг
- Ширина: 338 мм
- Довжина: 510 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 338 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



