Кочерга і совок для мангала і печі з листової сталі

Кочерга та совок для мангалу робить процес приготування їжі зручнішим та безпечнішим, дозволяючи контролювати температуру, переміщати та регулювати горіння вугілля або дров та підтримувати мангал у чистому стані.
- Кочерга: дозволяє перемішувати та переставляти вугілля та дрова для створення рівномірного розподілу тепла під грилем, а також забезпечує можливість додавання дров чи вугілля за потреби.
- Совок: очищає мангал від попелу, золи, залишків їжі та інших сміттєвих матеріалів.

Характеристики:
- Виріб виконаний із сталевого прута квадратного перерізу 10 мм
- Совок з листової сталі 1.5 мм
- Довжина робочої поверхні: 120 мм
- Ширина робочої поверхні: 60 мм
- Висота робочої поверхні: 55 мм
- Загальна вага: 1.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Довжина робочої поверхні | 120 мм |
| Висота робочої поверхні | 550 мм |
| Совок | 1 шт. |
| Конструкція | Цілісна |
| Ширина робочої поверхні | 60 мм |
| Кочерга | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴





