
Електрична сушарка для фруктів і овочів Zepline ZP-029
1 295 ₴
- В наявності
- Код: ZP-029
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Сушарка для овочів і фруктів Zepline ZP-029" з потужністю 500 Вт стане вашим незамінним помічником у висушуванні фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, зберігаючи максимум корисних властивостей.

Переваги:
- Можливість регулювання температури сушіння;
- функція вентилятора;
- Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг;
- Рівномірний розподіл прогріву по всіх піддонах.

Характеристики:
- Потужність: 500-800 Вт;
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегріву: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- до 1 кг на піддон;
- Матеріал: харчовий пластик, метал;
- Довжина кабелю живлення: 1 м;
- Розміри без піддонів (Д/В): 26.5x12 см;
- Габарити 23х32х32 см;
- Вага: 2.5 кг.
Комплектація:
- Сушарка для овочів і фруктів.
- Прозора кришка.
- П'ять знімних пластикових піддонів.
- Інструкція.
- Заводська картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 5 л |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴






