
Розкладний дворівневий мангал на 8 шампурів для походів, товщина сталі 2 мм
1 170 ₴
- В наявності
- Код: МR8-2

🔋Розкладний дворівневий мангал на 8 шампурів, товщина сталі 2 мм — це компактний та легкий мангал, спеціально розроблений для зручного використання під час походів, кемпінгів або пікніків.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗

🛒 Обирайте розкладний дворівневий мангал на 8 шампурів, товщина сталі 2 мм, і готуйте смачне барбекю на природі з максимальним комфортом та зручністю! 🌲🔥
🔹 Товщина корпусу: 2 мм
🔹 Ємність шампурів: 8 шт
🔹 Матеріал корпусу: Сталь
🔹 Тип палива: Деревне вугілля, дрова
🔹 Габаритні розміри:
- Довжина: 545 мм
- Ширина: 323 мм
- Висота: 400 мм
- Вага: 7.4 кг

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Завдяки технології лазерного різання кожна деталь мангала точно відповідає заданим параметрам, забезпечуючи чудову посадку.
✔Наш розбірний мангал виготовляється зі сталі завтовшки 2 мм, а поверхня покрита термостійкою емаллю.
✔Легка конструкція і простота складання - завдяки компактним розмірам, він вміститься в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
✔Ще одна приємна особливість мангала - 2 рівні шампурів, що дає змогу змінювати висоту шампура над вугіллям.
✔Ідеальний для походів та кемпінгу: Завдяки компактності і мобільності цей мангал стане незамінним аксесуаром для всіх любителів активного відпочинку на природі.

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 323 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 1 170 ₴




