
Комплект: сковорода з диска SDR-40KCH з кришкою та знімними ручками і ніжками + захисний чохол
1 530 ₴
- В наявності
- Код: SDR-40KCH

🔋Комплект: сковорода з диска SDR-40KCH з кришкою та знімними ручками і ніжками + захисний чохол — це ідеальний набір для приготування їжі на відкритому вогні або в походах.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗❗❗

🛒🎯 Не чекайте! Купіть цей універсальний набір зараз і відчуйте комфорт та зручність приготування смачних страв на природі, в походах або на дачі!
🔹Вага: 5 кг
🔹Розмір сковороди 400х400х55 мм
🔹Глибина сковороди: 40 мм
🔹Розмір кришки: 415х415х40 мм

⚡ Чому варто придбати саме цю сковороду з диска ?
✔Зручна ручка кришки також виготовлена із загартованої сталі, забезпечуючи легкість у використанні, але водночас достатню міцність, щоб утримувати її однією рукою.
✔Однією з переваг є надання сковороди та кришки, попередньо змащених лляною олією, що забезпечують антипригарні та антикорозійні властивості.
✔Зовні вони покриті чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
✔Ще однією перевагою є знімні дизайнерські ручки і ніжки, що забезпечують зручність у транспортуванні та зберіганні.
✔Ніжки являють собою сталеві прути довжиною 250 мм і діаметром 10 мм.
✔Чохол виготовлено з матеріалу Оксфорд, що витримує негоду, ультрафіолетове випромінювання і механічні впливи, забезпечуючи довгий термін служби.
✔У той же час, чохол запобігає можливості забруднення вашої сковороди або навколишнього простору залишками їжі та кіптяви.

📌Комплектація:
✅Сковорода - 1шт.
✅Кришка - 1 шт.
✅Дизайнерські знімні ручки - 2 шт.
✅Знімні ніжки - 3 шт.
✅Чохол - 1 шт

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
✅ Гарантія 12 місяців – ви захищені від ризиків!
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Ручка | Знімна |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота стінок | 4.3 мм |
| Вага | 5 г |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Знімна ручка | Да |
| Кришка | сталь |
| Кількість ручок | 2 |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага сковороди з кришкою | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Да |
| Використання в духовці | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
- Ціна: 1 530 ₴




