
Розбірний мангал зі знімними ніжками на 9 шампурів, товщина сталі 2 мм
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 1020410100007

🔋Розбірний мангал зі знімними ніжками на 9 шампурів, товщина сталі 2 мм — це легкий, компактний і зручний у транспортуванні гриль-аксесуар, ідеальний для заміського відпочинку, пікніків чи поїздок на природу.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗

🛒 🔥 Обирайте розбірний мангал зі знімними ніжками на 9 шампурів — і забудьте про незручності на природі!
🔹 Місткість шампурів: 9 шт
🔹 Товщина корпусу: 2 мм
🔹 Габаритні розміри:
- Вага: 13 кг
- Висота: 820 мм
- Ширина: 350 мм
- Довжина: 790 мм

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Жаровня мангала, виконана на знімних ніжках з металу завтовшки 2 мм, пофарбована термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C.
✔Зварні посилення по периметру (труба 15х15 мм) не тільки доповнюють естетичний зовнішній вигляд, а й підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям під час нагрівання.
✔Завдяки знімним ніжкам, покритим чорною порошковою фарбою, мангал стає зручним для транспортування і зберігання.

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 2 040 ₴





