
Розбірний мангал зі знімними ніжками на 12 шампурів, товщина сталі 3 мм
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 1020710100004

🔋Розбірний мангал зі знімними ніжками на 12 шампурів, товщина сталі 3 мм — це практичне та надійне рішення для приготування смачного шашлику вдома, на дачі чи в подорожі.
🔋Швидка доставка по всій Україні❗

🛒 Не пропусти можливість стати володарем надійного розбірного мангала зі знімними ніжками на 12 шампурів з товстостінної сталі 3 мм!
🔥 Замовляй зараз і перетвори кожен виїзд на природу на смачне свято!
🔹 Товщина корпусу: 3 мм
🔹 Вага: 21 кг
🔹 Габарити :
- Висота: 945 мм
- Ширина: 350 мм
- Довжина: 990 мм

⚡ Чому варто придбати цей мангал?
✔Наш мангал створений із застосуванням технології лазерного різання.
✔Жаровня мангала на знімних ніжках виготовлена з металу завтовшки 3 мм і вкрита термостійкою емаллю чорного кольору.
✔Зварні посилення по периметру (труба 15х15 мм) не тільки доповнюють естетичний зовнішній вигляд, а й підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям під час нагрівання.
✔Завдяки знімним ніжкам, покритим чорною порошковою фарбою, мангал стає зручним для транспортування і зберігання, що робить його гарним вибором для поїздок на природу або використання на терасі.

📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 (99) 260-88-76 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 945 мм |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: 3 150 ₴








