
Коптильня гарячого копчення з гідро-затвором 54х30х35 см товщина 1.5 мм
2 350 ₴
- В наявності
- Код: KOP-ST1.5-39L
Коптильня виготовлена з використанням технології лазерного різання зі сталі товщиною 1.5 мм. Обсяг коптильні 39 літрів.
Гідрозатвор запобігає виходу диму і забезпечує точний контроль процесу копчення.
Коптильна гаряче копчення з гідрозатвором призначена для використання на відкритому вогні. Для копчення м'яса або риби можна використовувати гачки (6 штук у комплекті) для підвішування їжі, які встановлюються на сталевій штанзі діаметром 8 мм у кришці.
Альтернативно, є дві сталеві зварні дротяні решітки діаметром 4 мм з осередком 50х50 мм, обрамлені рамкою і встановлені на ніжках (2 штуки в комплекті), що дають змогу створити 1 або 2 рівні в коптильні.

Для збору жиру і надлишків передбачено зварений піддон зі сталі товщиною 1 мм з привареною ручкою посередині. Коптильна виготовлена зі сталі товщиною 1.5 мм. На кришці приварена ручка заввишки 3 см зі сталевого прута діаметром 5 мм, а на нижній частині є 2 ручки.

Комплектація:
- Нижня прямокутна частина з гідрозатвором - 1шт.
- Кришка - 1 шт.
- Решітки на ніжках - 2 шт.
- Піддон - 1 шт.
- Гачки для підвішування їжі - 6 шт.
Характеристики:
- Габаритні розміри коптильні з ручкою - 546х306х352 мм;
- розмір коптильні - 546х306х321 мм;
- об'єм коптильні - 38.75 л;
- розмір нижньої частини - 420х200х200 мм;
- об'єм нижньої частини - 27 л;
- вага - 12.55 кг;
- габаритні розміри в упаковці - 556х316х362 мм;
- вага в упаковці - 13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 546 мм |
| Ширина коптильні | 306 мм |
| Висота коптильні | 352 мм |
| Вага | 13 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 546 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Висота | 321 мм |
- Ціна: 2 350 ₴








