Бензиновий інверторний генератор Lifan KP2800i-2 з ручним стартером на 2.2 кВт

Бензиновий інверторний генератор Lifan KP2800i-2 з потужністю 2,4 кВт оснащений ручним стартером, функцією інвертора для стабільної подачі енергії та ідеально підходить для резервного живлення будинку або виїзних заходів. Рівень шуму становить близько 60 дБ, а вага – близько 19 кг. Вбудований цифровий дисплей полегшує керування, а функція ECO Mode дозволяє заощаджувати паливо при низьких навантаженнях.
Переваги:
- Економічна витрата палива: Місткий паливний бак забезпечує до 5,5 годин автономної роботи.
- Якісне та надійне обладнання: Безвідмовна робота в різних умовах.
- Можливість підключення високочутливого обладнання: Інверторна технологія виробляє якісну електроенергію.
- Закрите виконання з шумозахисним кожухом: Низький рівень шуму під час роботи.

Характеристики:
- Витрата палива на 1 кВт/год: 0.8 л
- Клас захисту: IP23
- Тип генератора: Інверторний
- Тип палива: Бензин
- Номінальна потужність: 2.2 кВт
- Максимальна потужність: 2.4 кВт
- Кількість фаз: Однофазний
- Система пуску: Ручний стартер
- Виконання (шумозахист): У кожусі
- Рівень шуму: 60 дБ
- Двигун: LIFAN 100i
- Автономна робота: 5.5 годин
- Об'єм паливного бака: 4 л
- Розміри: 515 х 325 х 485 мм
- Вага: 18.5кг
- Країна виробник: Китай
- Наявність коліс для перевезення: Ні
Оплата:
- післяплата
- Промоплата
- оплата частинами
- оплата на реквізити ФОП
Доставка:
- Нова пошта
- Самовивіз
З будь-яких питань проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
Як ми працюємо?
1. Оформлення замовлення.
2. Підтвердження замовлення.
3. Доставка.
4. Отримання замовлення.
5. Залишаєтеся задоволені.
Зв'яжіться з нами за телефоном +380 (99) 260-88-76
З будь-яких питань проконсультуємо. Найкраща ціна-якість в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lifan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Lifan 100i/OHV |
| Об'єм двигуна | 0.35 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 512 мм |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 26 390 ₴










