
Підставка металева з ручками під казан і сковорідку для мангала на 9-12 шампурів
469 ₴
- В наявності
- Код: 12879983
+380 (99) 260-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металева підставка під казан і сковорідку для мангала-барбекю на 9-12 шампурів.

Підставка під казан та сковорідку розроблена для використання з мангалами на 9 і 12 шампурів, ця підставка забезпечує розташування казана, сковорідки, каструлі та іншого посуду для рівномірного нагрівання та приготування страв.
Підставка виготовлена із сталевої конструкції з використанням квадратних прутків діаметром 8 та 10 мм.

Характеристики:
- Робоча поверхня: 308х400 мм
- Центральне кільце d=170 мм
- Розміри з урахуванням ручок: 270х510х60 мм
- Матеріал: сталевий квадратний прут 8 і 10 мм
- Витримує навантаження до 10 л
- Вага 2.3 кг
- Ширина: 270 мм
- Довжина: 510 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 308 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



